Zájazdy za potápaním

Egypt : SAFARI - Brothers Islands
Egypt : SAFARI - SEVER -  november 
Egypt : SAFARI - JUH                                                                                                    

Potápačská škola DIVEHARMONY usporiadava zájazdy do Chorvátska, Egypta , Mauritiusu a iných vzdialenejších lokalít po celý rok . Širšie informácie o  zájazdoch a termínoch nájdete na tejto stránke nižšie  alebo v sekcii fotogaléria, kde sú umiestnené zábery z  potápačských zájazdov, Safari lodí a podmorského sveta .

       z Lod ostrov j Změnit velikost

Egypt Safari Brothers Islands

Termíny : podľa dohody

 Ubytovanie :
Loď - SAFARI TRAVEL :   dĺžka -33 m, šírka- 6,5 m,  kapacita- 24 osôb –  10 x dvojlôžkové kabíny, 6 x sprchy + 6 x WC, salon, kuchyňa, chladiace a mraziace boxy,  klimatizácia, TV – video, 3  podlažia,  3. podlažie s lehátkami je  vhodné na opaľovanie alebo nocovanie pod holým nebom.

Cena :  1 380 Eur


Cena zájazdu zahŕňa  leteckú dopravu, letištné poplatky,  transfery, ubytovanie na lodi s plnou penziou + káva, čaj a nealko neobmedzene, zapožičanie závažia a 12 l fľaší, povolenie na potápanie na trase Hurgada  –  Brothers Islands,
6 dní neobmedzené potápanie,  divemaster, inštruktor IANTD.
Doporučujeme :
Poistenie pre prípad potápačskej nehody (DAN, Alianz ... ).
Vyžadujeme :
Cestovné poistenie podľa vlastného výberu ( Alianz ... )
Povinné doplatky :
Vstupné vízum -15 USD, bakšišné cca 20 USD, v prípade potápania na vraku lode Salem Expres –  poplatok cca 15 USD.
Základné informácie :

Nalodenie sa vykoná  krátko po príjazde do Hurgady.  Safari  na trase - Brothers Islands  je jedno
z najatraktivnejších oblastí  Červeného mora. Navštevuje sa hlavne pre neustály výskyt viacerých druhov žralokov, barakúd a  inej vzácnej fauny a flóry, ktoré sa dajú pozorovať a fotiť v bezprostrednej blízkosti. Na trase Hurgada – Brothers Islands je veľká pavdepodobnosť stretnutia sa s delfínmi. Safari začína ako check diving v oblasti Gota Abu Ramada  alebo Al Uruc a nočný ponor na Tubia Arba. Cez noc sa Sharm Travel preplaví na Brothers Islands , kde sa spravidla potápa  2–4 dni podľa počasia a stavu mora ( 6 – 12 ponorov ). Po odpotápaní Brothers Islands sa ďalšie ponory uskutočnia na lokalitách  Safaga-Salem Express, Panorama Reef,  Shaab Shear Abu Kefan, Meda Reef Um Halhala, El Sher Gota Sher, Tobia Arbaa,  Tobia Cebira,  Tobia Hamra, Uruc Abu Summa, Ras Ubu Summa. Trasa sa vždy prispôsobuje aktuálnemu stavu počasia a hladine mora.  Počet ponorov nieje obmedzený , takže nočné potápanie je tiež možné pre potápačov Adwanced Diver  a vyššej kvalifikácie. Doporučujeme kvalifikačný stupeň AOWD, ktorý je možný absolvovať aj na lodi. K dispozícii sú 12 l fľaše, majiteľom DIN automatík doporučujeme mať strmeň. Opasky bez z᝻aže  je nutné mať so sebou vlastné. Uvedená cena pobytu na lodi predpokladá používanie vlastnej výstroje (oblek, automatika, žaket, ABC).  Výstroj je možné zapožičať si  v škole DiveHarmony. Pred odletom 8–12 hodín z bezpečnostných dôvodov nepotápame. Predpokladaná teplota vody : 28 °C. Teplota vzduchu : 30 °C. Doporučujeme si vziať so sebou uteráky, šiltovky, slnečné okuliare, vetrovku, lieky proti nevoľnosti z morskej nemoci a lieky, ktoré pravidelne užívate.

  Tree 111 Zmenit velikost

Egypt Safari Sever    november                                                                        

Termín :    bude upresnený podľa leteniek

Počet volných miest : 12

Ubytovanie :
SAFARI BOAT SEAYA 33 m dĺžka, kapacita 24 osôb, 6x sprchy, 6 x WC, salon, kuchyňa, chladiace a mraziace boxy,  klimatizácia, TV – video, 3  podlažia, 3. podlažie vhodné na opaľovanie alebo nocovanie.

Cena :  1 100 Eur

Cena zájazdu zahŕňa  : leteckú  dopravu, transfery, ubytovanie na lodi s plnou penziou + káva , čaj a nealko neobmedzene, zapožičanie závažia a 12 l fľaší, povolenie na potápanie   v rezervácii RAS MOHAMED,  min. 3 ponory denne, divemaster PADI, inštruktor IANTD.

Cena zájazdu nezahrňuje :  potápačské poistenie, vstupné vízum cca 15 USD , bakšisné - 20 USD, potápačský výstroj.

Vyžadujeme :  Poistenie pre prípad potápačskej nehody , cestovné poistenie podľa vlastného výberu , potápačskú certifikáciu, logbook.

Základné informácie :

Nalodenie a vyplávanie na more sa vykoná krátko po príjazde do Hurghady.  Safari - Sever prebieha na vybraných lokalitách – ABU NUHAS – SINAI – THISTLEGHORM – RAS MOHAMED, CARELESS REEF, El FANADIR, UMM GAMMAR, SHAB  RURH, SHAAB EL-ERG a pod.  Počet ponorov nieje obmedzený takže nočné potápanie je tiež možné pre potápačov Adwanced Diver  a vyššej kvalifikácie. Doporučujeme kvalifikačný stupeň AOWD, ktorý je možný absolvovať aj na lodi. Na lodi sú k dispozícii 12 l fžaše, majiteľom DIN automatík doporučujeme ma strmeň. Opasky ( bez záaže ) je nutné mať so sebou vlastné. Uvedená cena pobytu na lodi predpokladá používanie vlastnej výstroje ( oblek, automatika, žaket, ABC).  Výstroj je možné započíčať si v Diveharmony centre BA. Z bezpečnostných dôvodov nepotápame 8 – 12 hod pred odletom. Teplota vody : 28 °C. Teplota vzduchu : 30 °C. Doporučujeme si vziať so sebou uteráky, šiltovky, slnečné okuliare, vetrovku, lieky proti nevoľnosti a lieky, ktoré pravidežne užívate.

   Lod safari 2  

Egypt Safari Juh 

Termín : podľa dohody

Ubytovanie :
SAFARI BOAT SEAYA  33 m dĺžka, kapacita 24 osôb, 6 x sprchy, 6 x WC, salon, kuchyňa, chladiace a mraziace boxy,  klimatizácia, TV – video, 3  podlažia, 3. podlažie vhodné na opaľovanie alebo nocovanie.

Cena :  1 120 Eur


Cena zájazdu zahŕňa  : leteckú dopravu, transfery, ubytovanie na lodi s plnou penziou + káva , čaj a nealko neobmedzene, zapožičanie závažia a 12 l fľaší, min. 3 ponory denne, divemaster PADI, inštruktor IANTD.Cena zájazdu nezahrňuje :  potápačské poistenie, vstupné vízum cca , bakšisné - 20 USD, potápačský výstroj.

Vyžadujeme : Poistenie pre prípad potápačskej nehody , cestovné poistenie podľa vlastného výberu , potápačskú certifikáciu, logbook.

Základné informácie :

Nalodenie a vyplávanie na more sa vykoná krátko po príjazde do Hurghady.  Safari - Juh prebieha na vybraných lokalitách :
Rozpotápanie – Gota Abu Ramada a Reef Venus, El Disha,  Garden Reef,Tobia Arba – sewen Towers, Ras Abu Soma, Shab Sheir West, Midle Reef, Panorama Reef, Abu Hashis, Megawish, vrak Izraelska minolovka Minia, vrak Susana, vrak Salem Expres a pod. Počet ponorov nieje obmedzený takže nočné potápanie je tiež možné pre potápačov Adwanced Diver  a vyššej kvalifikácie. Doporučujeme kvalifikačný stupeň AOWD, ktorý je možný absolvovať aj na lodi.Na lodi sú k dispozícii 12 l fľaše, majiteľom DIN automatík doporučujeme ma strmeň. Opasky (bez záťaže) je nutné mať so sebou vlastné. Uvedená cena pobytu na lodi predpokladá používanie vlastnej výstroje (oblek, automatika, žaket, ABC).  Výstroj je možné zapožičať si v Diveharmony centre BA.Z bezpečnostných dôvodov nepotápame 8 – 12 hod pred odletom.Teplota vody : 28 °C. Teplota vzduchu : 30 °C. Doporučujeme si vziať so sebou uteráky, šiltovky, slnečné okuliare, vetrovku, lieky proti nevoľnosti a lieky, ktoré pravideľne užívate.
 
   z lod 3